• BIP

Centrum Operacji Powietrznych - Dowództwo Komponentu Powietrznego

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
04 lutego 2020
Pożegnanie z mundurem
W dniu 31.01.2020 r. w Sali Tradycji Centrum Operacji Powietrznych – Dowództwa Komponentu Powietrznego, kadra oraz pracownicy COP-DKP, uroczyście pożegnali żołnierzy kończących zawodową służbę wojskową.

  Po odczytaniu okolicznościowych rozkazów i przedstawieniu zebranym sylwetek odchodzących, Dowódca COP-DKP gen.bryg.pil. Ireneusz STARZYŃSKI podziękował im serdecznie za lata żołnierskiej służby, prezentowanie godnej postawy żołnierza Wojska Polskiego.
    Dzisiejsze pożegnanie, to nie tylko rozstanie z COP-DKP, to dzień pożegnania z mundurem, to chwila dla większości żołnierzy będąca ogromnym przeżyciem, pełna emocji, świadcząca, że lata żołnierskiej służby były nie tylko czasem wykonywania rozkazów i poleceń, ale również realizacją zawodowej pasji i żołnierskiego poświęcenia.

Dowódca COP-DKP podkreślił, jak duży wkład pracy, doświadczenia oraz wiedzy wniósł każdy z żegnających się w tym dniu, nie tylko na rzecz Centrum, ale i innych jednostek wojskowych w których na przestrzeni lat służyli. To za te wszystkie lata służby wojskowej należą się im szczególne podziękowania. W swoim przemówieniu płk Mirosław TEPPEL w imieniu wszystkich żegnających się, podziękował przełożonym, współpracownikom i podwładnym za wsparcie, życzliwość i pomoc z jaką spotkali się podczas swojej wieloletniej służby. Uroczystość zakończyło wspólne pamiątkowe zdjęcie.

 

 

generuj pdf
go-up
Kontakt

Centrum Operacji Powietrznych - Dowództwo Komponentu Powietrznego
Kajakowa 8
02-800 Warszawa
tel. 261828200
fax. 261828214

    
  • BIP
Jednostki Podporządkowane